Częste pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczętsze pytania.

Jeśli nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Vertykalna Kids

Ile dzieci jest w grupie?
Ilość uczestników jest uzależniona od rodzaju zajęć. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych i indywidualne podejście to dwie rzeczy, na które kładziemy duży nacisk - dlatego w treningach, które prowadzone są przez jedną trenerkę udział bierze maksymalnie 8 osób. W zajęciach, w których obecne są dwie trenerki, ilość uczestników jest większa - to 12 dzieci.
Czy rodzice mogą być obecni na sali podczas zajęć?
Wszystko zależy od tego, na jakie zajęcia się zdecydowaliście ;) W grupach fun-kids (dla 3 -latków), obecność rodzica na pierwszych treningach jest wręcz obowiązkowa! Na pozostałych zajęciach rodzic nie uczestniczy w procesie treningowym, ale jeśli wymaga tego sytuacja (lub po prostu - ma na to ochotę), może z boku przez kilka pierwszych treningów obserwować zajęcia. Jeśli dziecko dobrze bawi się na zajęciach samodzielnie – zapraszamy rodzica na kawę i lekturę w naszym rodzicielskim kąciku :)
Czy mój 4-latek może uczestniczyć w zajęciach dla starszych dzieci, np. 7-latków?
Rekomendujemy uczęszczać do grup adekwatnych do wieku dziecka. Z dziećmi w różnym wieku realizujemy różny program, zawsze dostosowany do ich potrzeb. Ale! Jeśli okaże się, że Twój maluch wyróżnia się na tle rówieśników, trener na pewno to zauważy i zaproponuje inną grupę - startujcie więc od Waszej bez obaw, a wszystko „wyklaruje się” w trakcie ;)
Czy w sali równocześnie odbywa się kilka grup?
Dbamy o komfort naszych maluchów, dlatego w naszej małej sali o konkretnej godzinie odbywa się tylko jedna grupa treningowa.
Czy dziecko może dołączyć do grupy w środku semestru?
Tak, oczywiście! Może się jednak zdarzyć, że po pierwszych zajęciach trener prowadzący będzie prosił o uczestnictwo w dodatkowych zajęciach indywidualnych - takich „wyrównawczych”. Na nich dziecko będzie mogło szybko nadrobić zaległości i wkrótce dołączyć do grupy nie odstając umiejętnościami od rówieśników ;)
Czy w ramach karnetu można mieszać zajęcia?
Niestety nie ma takiej możliwości - z prostego powodu - bardzo dbamy, aby nasze grupy nie były zbyt liczne i aby dzieci reprezentowały na nich wyrównany poziom. Wyjątek stanowi oczywiście jednorazowe odrabianie zajęć w innej grupie - porozmawiajcie ze swoim trenerem o najlepszym rozwiązaniu dla Was :)
Optymalnie ile razy w tygodniu powinno uczęszczać się na zajęcia?
Najlepsze efekty widać, kiedy dziecko spotyka się z nami dwa razy w tygodniu. Są jednak uczestnicy, którzy widują się z nami częściej lub raz w tygodniu. Wszystko zależy od Waszych chęci i możliwości ;)
Czy akrobatyka jest dla każdego malucha?
Zasadniczo tak, ale jeśli Twój maluch ma jakieś przeciwskazania (np.: nie może wisieć głową w dół, choruje przewlekle, ma zaburzenia) przed pierwszym treningiem powinieneś zgłosić to recepcji lub trenerowi prowadzącemu. Jeśli Cię to niepokoi, zawsze warto przed rozpoczęciem zajęć po prostu porozmawiać z Waszym lekarzem.
Czy na zajęciach możemy pojawić się „z ulicy”, nie informując wcześniej o naszej obecności?
Przed przyjściem do naszego Centrum należy wcześniej skontaktować się z nami: telefoniczny lub mailowy. Dlaczego? Aby trafnie dobrać zajęcia do potrzeb Twojego malucha. Zajęcia w niedopasowanej grupie mogą być mało efektowne. Wyjątkiem są Nasi stali klienci, którzy mailowo otrzymali od Nas rekomendację i wiedzą, na którą grupę powinni się zapisać oraz zajęcia Fun Kids dla 3-latków, gdzie głównie poprzez zabawę przemycamy akrobatykę - wpadajcie, kiedy chcecie! :)
Dziecko łapie w przedszkolu różne infekcje i nie było nas na kilku zajęciach. Czy opłacone wcześniej treningi możemy wykorzystać w kolejnym miesiącu?
Tak! Niewykorzystane zajęcia odrabiamy. Na odrobienie macie aż 30 dni. W naszej Sali zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku. Napewno znajdziecie dla siebie odpowiedni termin ;)
Czy w łazience jest przewijak i kącik dla jeszcze młodszego rodzeństwa?
Posiadamy zarówno przewijak, jak i strefę dla młodszego maleństwa.
Czy od razu muszę decydować się na cały karnet na miesiąc?
Nie ma takiej konieczności. Na pierwszych zajęciach możesz wykupić zajęcia jednorazowe. Jeśli chcielibyście zostać z Nami na dłużej konieczne będzie podpisanie umowy oraz comiesięczny zakup karnetu.

Zajęcia

Jak długo trwają zajęcia?
Wszystko zależy od wieku dziecka i poziomu zawansowania grupy :) Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć - znajduje się tam dokładny czas trwania każdego treningu i kilka innych przydatnych informacji.
Czy młodsze rodzeństwo może trenować w tym samym czasie co starsze?
Oczywiście, że tak - u nas rodziny są na 1 miejscu! ;) System treningowy jest tak skonstruowany, aby rodzeństwa mogły brać udział w różnych zajęciach jednocześnie.
Kiedy dziecko może przejść do grupy wyczynowej?
O przejściu dziecka do grupy wyczynowej decyduje trener prowadzący. Porozmawiajcie z nim - na pewno udzieli Wam wszystkich informacji :)
Co kiedy jest problem z odrobieniem zajęci z uwagi na np.: brak wolnych miejsc w grupie?
Zajęcia można odrabiać w dowolnej grupie. Ponadto nie musi to być dyscyplina, którą trenujecie na co dzień! Zamiast akrobatyki powietrznej chcecie spróbować gimnastyki artystycznej czy akrobatyki sportowej? Nie ma problemu! To będzie ciekawe doświadczenie :)
Czy nieobecność na zajęciach trzeba zgłaszać?
Nie, nie ma takiej konieczności, ale odrobienie nieobecności już tak - w ten sposób łatwiej nam się zorganizować :)
Czy w połowie roku szkolnego moje dziecko może zmienić grupę treningową?
Tak, pod warunkiem, że w grupie do której chce się przenieść są wolne miejsca oraz jeśli poziom nowej grupy odpowiada jego umiejętnościom.
Czy zapisując dziecko na zajęcia muszę zainwestować w specjalistyczny sprzęt?
Absolutnie nie. Nasza hala jest jednym z najlepiej wyposażonych miejsc w mieście.

Strój

Jak dziecko powinno być ubrane na trening?
Wszystko zależy od zajęć, na które uczęszcza dziecko. Na zajęcia akrobatyki sportowej czy gimnastyki dziewczynki mogą wybrać body lub legginsy i t-shirt. Chłopcy krótkie spodenki i t-shirt. Natomiast na zajęciach akrobatyki powietrznej obowiązuje strój zakrywający miejsca w okolicach pach i kolan. Jeśli macie wątpliwości - służymy pomocą!
Czy zawodnicy grup wyczynowych biorący udział w zawodach muszą zaopatrzyć się w specjalistyczny strój?
Tak, osoby wyjeżdżające na zawody muszą posiadać strój zgodny w wytycznymi regulaminu, oddający charakter muzyki oraz choreografii. O szczegółach porozmawiajcie ze swoim trenerem.
Czy na obiekcie obowiązuje obuwie zmienne?
Buty w których przychodzimy na trening zostawiamy w szatni. W części treningowej możemy przebywać wyłącznie w skarpetkach, baletkach, butach do gimnastyki, napalcówkach lub boso. Wspólnie dbajmy o czystość centrum :)
Czy w szatniach znajdują się szafki na kluczyk, w których można pozostawić wartościowe przedmioty?
Niestety, na obiekcie nie posiadamy takich szafek:( Prosimy, nie zabierajcie ze sobą na trening wartościowych rzeczy - nie możemy wziąć za nie odpowiedzialności.

Organizacja i logistyka

Czy dziecko może zabrać na trening wodę?
Oczywiście, butelki i bidony z wodą pozostawiane są przed częścią treningową w specjalnych szafkach, z uwagi na Wasze bezpieczeństwo.
Czy w strefie treningowej dziecko może korzystać z telefonu komórkowego?
Na treningu skupiamy się wyłącznie na pracy i ćwiczeniach - dlatego strefa treningowa to strefa bez telefonów, co obowiązuje i uczniów, i trenerów ;) Również ze względów na Wasze bezpieczeństwo. Ale oczywiście w uzasadnionych przypadkach, dziecko może posiadać przy sobie telefon. Wystarczy, że zgłosi taki fakt trenerowi przed zajęciami.
Czy jest możliwość odbioru dziecka kilka minut po zakończeniu treningu?
Tak, dziecko może poczekać na opiekuna w strefie rodzica :) Pamiętajcie jednak, że nie bierzemy odpowiedzialności za dziecko poza godzinami zajęć.

Rodzic

Czy jako rodzic mogę uczestniczyć razem z dzieckiem w zajęciach?
Rodzice nie biorą udziału w treningach swoich dzieci. Wyjątkiem są zajęcia dla maluszków gdzie obecność rodzica jest obowiązkowa. Rodziców zapraszamy do strefy rodzica gdzie w wygodnej sofie, czytając dobrą książkę mogą poczekać aż pociecha skończy swoje zajęcia.
Czy mogę, a jeśli tak to kiedy, porozmawiać o postępach swojego dziecka z trenerem?
Tak, oczywiście - pomiędzy poszczególnymi blokami zajęć, każdy trener ma chwilę przerwy właśnie na rozmowy z rodzicami. W tym czasie trener jest do waszej dyspozycji ;)
Z kim mogę porozmawiać jeśli mam zastrzeżenia do sposobu prowadzonych zajęć?
W każdej chwili można umówić się z właścicielem obiektu - trzymającym pieczę nad wszystkimi grupami i trenerami, który chętnie pomoże w każdej sytuacji. Na nasz adres mailowy możesz również napisać wiadomość, w której możesz bezpośrednio wyrazić swoje zdanie na temat prowadzonych zajęć.
Czy posiadając Państwo kącik dla młodszego rodzeństwa, które nie bierze udziału w zajęciach?
Tak, w strefie rodzica znajduje się miejsce dedykowane maluszkom :).

Płatności

Czy za zajęcia mogę zapłacić na miejscu gotówką?
Tak. Jeśli jednak chcielibyście zakupić karnet online, zachęcamy do skorzystania z naszej wewnętrznej platformy, dostępnej na stronie internetowej w zakładce Harmonogram.
Zapomniałem wykupić karnetu przed zajęciami. Czy moje dziecko może wziąć udział w zajęciach?
Niestety nie. Ale nie przejmuj się – wykupienie karnetu to zaledwie kilka kliknięć.
Co w przypadku kiedy dziecko opuściło kilka zajęć, np.: z powodu choroby lub wyjazdu? Czy w kolejnym miesiącu obowiązuje mnie niższa stawka za zajęcia?
Nieobecności w naszym centrum po prostu odrabiamy ;) Zajęcia można odrobić w przeciągu miesiąca, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie po wcześniejszej konsultacji z instruktorem prowadzącym. To znaczy, że możesz wziąć udział we wszystkich zajęciach w centrum - nie tylko na tych, na które uczęszczałeś do tej pory!
Czy możemy zrezygnować z zajęć w połowie miesiąca otrzymując zwrot pieniędzy za zajęcia, które się nie odbyły?
Niestety nie. W naszym Centrum obowiązuje 2-miesięczny okres wypowiedzenia. Możliwość wcześniejszej rezygnacji z zajęć bez zachowania okresu wypowiedzenia istnieje tylko wtedy, kiedy znajdziecie za siebie zastępstwo ;)
Czy honorujecie Państwo karty typu Benefit?
W tej chwili nie -jeśli to się zmieni, będziemy informować na bieżąco ;).
Kopiowanie i powielanie materiałów znajdujących się na tej stronie to żadna sztuka. W skrócie? Wszelkie prawa zastrzeżone.
Telefon: 886 327 767
(prosimy o kontakt w godzinach 8-15)
Nie, nie musisz stanąć na głowie ani zrobić szpagat, żeby dostać nasze ciasteczka, na które w internetach mówią cookies. Chcesz jedno? Łap! Co to jest cookies?