Częste pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczętsze pytania.

Jeśli nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie skontaktuj się z nami.

Zajęcia

Jak długo trwają zajęcia?
Wszystko zależy od wieku dziecka i poziomu zawansowania grupy :) Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć - znajduje się tam dokładny czas trwania każdego treningu i kilka innych przydatnych informacji.
Czy młodsze rodzeństwo może trenować w tym samym czasie co starsze?
Oczywiście, że tak - u nas rodziny są na 1 miejscu! ;) System treningowy jest tak skonstruowany, aby rodzeństwa mogły brać udział w różnych zajęciach jednocześnie. Dodatkowo w tym samym czasie posiadamy w ofercie zajęcia dla rodziców, którzy chcieliby efektownie wykorzystać czas i potrenować.Nie macie ochoty? Zapraszamy do rodzicielskiego kącika na kawkę i gazetę.
Kiedy dziecko może przejść do grupy wyczynowej?
O przejściu dziecka do grupy wyczynowej decyduje trener prowadzący. Porozmawiajcie z nim - na pewno udzieli Wam wszystkich informacji :)
Co kiedy jest problem z odrobieniem zajęci z uwagi na np.: brak wolnych miejsc w grupie?
Zajęcia można odrabiać w dowolnej grupie. Ponadto nie musi to być dyscyplina, którą trenujecie na co dzień! Zamiast akrobatyki powietrznej chcecie spróbować gimnastyki artystycznej czy jogi? Nie ma problemu! To będzie ciekawe doświadczenie :)
Czy nieobecność na zajęciach trzeba zgłaszać?
Nie, nie ma takiej konieczności, ale odrobienie nieobecności już tak - w ten sposób łatwiej nam się zorganizować :)
Czy w połowie roku szkolnego moje dziecko może zmienić grupę treningową?
Tak, pod warunkiem, że w grupie do której chce się przenieść są wolne miejsca oraz jeśli poziom nowej grupy odpowiada jego umiejętnościom.
Czy zapisując dziecko na zajęcia musze zainwestować w specjalistyczny sprzęt?
Absolutnie nie. Nasza hala jest jednym z najlepiej wyposażonych miejsc w województwie.

Strój

Jak dziecko powinno być ubrane na trening?
Wszystko zależy od zajęć, na które uczęszcza dziecko. Na zajęcia akrobatyki sportowej czy gimnastyki dziewczynki mogą wybrać body lub legginsy i t-shirt. Chłopcy krótkie spodenki i t-shirt. Natomiast na zajęciach akrobatyki powietrznej obowiązuje strój zakrywający miejsca w okolicach pach i kolan. Jeśli macie wątpliwości - służymy pomocą!
Czy zawodnicy grup wyczynowych biorący udział w zawodach muszą zaopatrzyć się w specjalistyczny strój?
Tak, osoby wyjeżdżające na zawody muszą posiadać strój zgodny w wytycznymi regulaminu, oddający charakter muzyki oraz choreografii. O szczegółach porozmawiajcie ze swoim trenerem.
Czy na obiekcie obowiązuje obuwie zmienne?
Buty w których przychodzimy na trening zostawiamy w szatni. W części treningowej możemy przebywać wyłącznie w skarpetkach, baletkach, butach do gimnastyki, napalcówkach lub boso. Wspólnie dbajmy o czystość centrum :)
Czy w szatniach znajdują się szafki na kluczyk, w których można pozostawić wartościowe przedmioty?
Niestety, na obiekcie nie posiadamy takich szafek:( Prosimy, nie zabierajcie ze sobą na trening wartościowych rzeczy - nie możemy wziąć za nie odpowiedzialności.

Organizacja i logistyka

Czy dziecko może zabrać na trening wodę?
Oczywiście, butelki i bidony z wodą pozostawiane są przed częścią treningową w specjalnych szafkach, z uwagi na Wasze bezpieczeństwo.
Czy w strefie treningowej dziecko może korzystać z telefonu komórkowego?
Na treningu skupiamy się wyłącznie na pracy i ćwiczeniach - dlatego strefa treningowa to strefa bez telefonów, co obowiązuje i uczniów, i trenerów ;) Również ze względów na Wasze bezpieczeństwo. Ale oczywiście w uzasadnionych przypadkach, dziecko może posiadać przy sobie telefon. Wystarczy, że zgłosi taki fakt trenerowi przed zajęciami.
Czy jest możliwość odbioru dziecka kilka minut po zakończeniu treningu?
Tak, dziecko może poczekać na opiekuna w strefie rodzica :) Pamiętajcie jednak, że nie bierzemy odpowiedzialności za dziecko poza godzinami zajęć.

Rodzic

Czy jako rodzic mogę uczestniczyć razem z dzieckiem w zajęciach?
Rodzice nie biorą udziału w treningach swoich dzieci. Wyjątkiem są zajęcia dla maluszków gdzie obecność rodzica jest obowiązkowa. Rodziców zapraszamy do strefy rodzica gdzie w wygodnej sofie, czytając dobrą książkę mogą poczekać aż pociecha skończy swoje zajęcia lub na trening w gronie innych rodziców.
Czy mogę, a jeśli tak to kiedy, porozmawiać o postępach swojego dziecka z trenerem?
Tak, oczywiście - pomiędzy poszczególnymi blokami zajęć, każdy trener ma chwilę przerwy właśnie na rozmowy z rodzicami. W tym czasie trener jest do waszej dyspozycji ;)
Z kim mogę porozmawiać jeśli mam zastrzeżenia do sposobu prowadzonych zajęć?
W każdej chwili można umówić się z właścicielem obiektu - trzymającym pieczę nad wszystkimi grupami i trenerami, który chętnie pomoże w każdej sytuacji. Dodatkowo co pół roku na stronie internetowej pojawia się ankieta, w której można bezpośrednio wyrazić swoje zdanie na temat prowadzonych zajęć.
Czy posiadając Państwo kącik dla młodszego rodzeństwa, które nie bierze udziału w zajęciach?
Tak, w strefie rodzica znajduje się miejsce dedykowane maluszkom :).

Płatności

Czy za zajęcia mogę zapłacić na miejscu gotówką?
Niestety, w tej chwili nie. Proponujemy wygodne wykupienie karnetu, korzystając z naszej wewnętrznej platformy, dostępnej na stronie internetowej. Platforma ruszy na początku września 2019.
Zapomniałem wykupić karnetu przed zajęciami. Czy moje dziecko może wziąć udział w zajęciach?
Niestety nie. Ale nie przejmuj się – wykupienie karnetu to zaledwie kilka kliknięć.
Co w przypadku kiedy dziecko opuściło kilka zajęć, np.: z powodu choroby lub wyjazdu? Czy w kolejnym miesiącu obowiązuje mnie niższa stawka za zajęcia?
Nieobecności w naszym centrum po prostu odrabiamy ;) Zajęcia można odrobić w przeciągu miesiąca, w dowolnym dniu i o dowolnej godzinie po wcześniejszej konsultacji z instruktorem prowadzącym. To znaczy, że możesz wziąć udział we wszystkich zajęciach w centrum - nie tylko na tych, na które uczęszczałeś do tej pory!
Czy możemy zrezygnować z zajęć w połowie miesiąca otrzymując zwrot pieniędzy za zajęcia, które się nie odbyły?
Taka możliwość istnieje wtedy, kiedy znajdziecie dla siebie zastępstwo ;)
Czy honorujecie Państwo karty typu Benefit?
W tej chwili nie -jeśli to się zmieni, będziemy informować na bieżąco ;).